Milí priatelia!   Už dlhé roky ste našimi čitateľmi, a mnohí aj  spolupracovníkmi.   Obraciam sa na vás ešte raz s prosbou o pomoc, pomoc Panne Márii.   Ide o to, že už len Ona – ako určená Matka všetkých národov – prinesie aj tomuto národu pokoj a záchranu.

Ako viete, zakladáme stranu Magnificat Slovakia, ktorá sa na tejto dejinnej križovatke Slovenska bude uchádzať o áno našich občanov. V prvom rade však o pre ÁNO pre Pannu Máriu, aby mohla vstúpiť nielen do našich sŕdc, ale aj do nášho spoločenského života.

V týchto dňoch košická podnikateľka Nora Mojsejová založila Stranu slobodného slova Nory Mojsejovej a založila ju prevzatím (údajne darom) liberálnej strany Pavla Ruska  ANO  (Aliancia nového občana).  Pýtame sa: komu bude slúžiť toto nové ANO?

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/nora-mojsejova-ma-stranu-pavla-ruska.html

Ešte máme čas do 25-teho, aby sme vyjadrili my svoje ÁNO, a to Panne Márii, ktorá za nás všetkých, za mňa i za teba, povedala svoje ÁNO Bohu, a tak prijala svoju úlohu v dejinách spásy ako Matka Vykupiteľa.

Dnes je 17. novembra 2011, deň, v ktorom si pripomíname získanie slobody. Panna Mária pri návšteve Don Gobbiho na Slovensku v Šaštíne 12. septembra 1991 prostredníctvom neho povedala:

V mene Márie bol v týchto národoch porazený marxistický komunizmus, ktorý desaťročia vykonával svoje panstvo a udržiaval pod ťažkým a krvavým tlakom toľké moje úbohé deti.

Nie zásluhou hnutí alebo politikov, ale len na môj osobný príhovor prišlo konečne toto vaše oslobodenie.

– Aj to sa stane v mene Márie, že ja povediem zavŕšenie môjho diela porážkou slobodomurárstva, každej diabolskej sily, materializmu, praktického ateizmu, aby celé ľudstvo dosiahlo svoje stretnutie s Pánom, aby tak bolo očistené a úplne obnovené triumfom môjho Nepoškvrneného Srdca vo svete.

Sme dnes  slobodní skutočne, alebo je to len ilúzia?  To záleží na každom jednom z nás…

Prikladám ešte raz podpisový hárok a ďakujem za každú aktivitu a iniciatívu..

Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska, oroduj za nás!

Anton Selecký

http://2014.magnificat.sk/wp-content/uploads/2011/11/F-Magnificat-Slovakia-B-23.pdf

 

Za nebo, za hory za rieky, za údolia, za moje rodné mesto, za moju krajinu, miesto, kde som sa narodil. Za moju matku, môjho otca, moje sestry a bratov, mojich priateľov a seba, za tých, ktorých veľmi milujem…
Svätá Mária, prosím za všetkých, Svätá Mária, prosím za všetkých…
Za svet a za ľudí v kríze, v ich trápení. Za deti zajtrajška, za skončenie vojen…
Svätá Mária, prosím za všetkých, Svätá Mária, prosím za všetkých…
Za nebo, za hory, za rieky, za údolia, za rodné mestá, za zeme, za miesto, kde som sa narodil. Za hrdinov, ktorých denne potrebujeme, za osamelých, pre ktorých nikto neplače, za matky tohto prameňa života, za svet s mnohým trápením…
Svätá Mária, prosím za všetkých, Svätá Mária, prosím za všetkých…

 

odporúč priateľom
  • gplus
  • pinterest