Aktualizované: Figurína moslimky so samopalom pred Dómom sv. Martina, Čo sa to za provokáciu chystá v Trenčíne, OROL TV: Ako chcú slobodomurári použiť islam

Figurína moslimky so samopalom pred Dómom sv. Martina v Bratislave ! Avizovaný útok na kresťanské Slovensko? Čo chystajú spustiť postavením “minaretu” v Trenčíne?

Polícia v Bratislave prerušila omšu v Dóme svätého Martina. Veriacich vyzvala, aby kostol opustili. Dôvodom bola nájdená maketa moslimky so samopalom, ktorú niekto umiestnil pri vchode bratislavskej katedrály.

Vyšetrovateľ začal pre figurínu v čiernom odeve s maketou zbrane trestné stíhanie za obmedzovanie slobody vyznania

Vyšetrovateľ začal pre figurínu v čiernom odeve s maketou zbrane trestné stíhanie za obmedzovanie slobody vyznania
(Kliknutím na obrázok zväčšiť, otvoriť v novom okne)
Autor: KR PZ v Bratislave

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície KR PZ v Bratislave začal pre figurínu v čiernom odeve s maketou zbrane trestné stíhanie za obmedzovanie slobody vyznania. Ako ďalej informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, polícia zároveň vyzýva verejnosť, aby v prípade, že má informácie o osobe, ktorá pred Dóm sv. Martina figurínu umiestnila alebo o samotnom skutku, kontaktovala políciu na čísle 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Polícia prijala oznámenie o figuríne krátko pred 9:15. Na miesto ihneď vyrazili policajné hliadky. Spolu s nimi prišiel pred Dóm sv. Martina aj pyrotechnik a policajt so psom vycvičeným na vyhľadávanie výbušnín, ktorí prítomnosť výbušniny ani iných podozrivých predmetov nepotvrdili.

Keďže došlo k prerušeniu nedeľnej omše, na miesto prišiel bratislavský arcibiskup Stanislav Zvolenský. Veriacich požiadal o zachovanie pokoja a udelil im dišpenz od účasti na bohoslužbe, ktorá nemohla pokračovať. Jej dokončenie následne umožnili v kaplnke seminára svätých Cyrila a Metoda v Bratislave, kam boli presunuté aj ďalšie dve omše.

http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/395902-pre-figurinu-pred-domom-sv-martina-v-bratislave-prerusili-omsu/

Čo stvárajú islamskí smradi 

(klikni na české titulky-štvorček podčiarknutý červene  vpravo dolu)

Pohoda – provokácia slobodomurárov? Minaret na Slovensku – signál pre islam *  Obchvat cez mimovládky * Zneužitie mládeže * Duchovný atak na mesto sv. Svorada a Beňadika * Bojkot!

Tento rok sa opäť chystá známy festival “Pohoda” v Trenčíne. S pohodou – minimálne duchovnou – to má však pramálo spoločné.  Pohoda vznikla na vzor Woodstocku, anarchistického festivalu v Anglicku, ktorý bol pohoda-logo3označený ako “oslava neviazaného života” a zraz tzv. “detí kvetín”  hippies (1969).   V našej “demokracii” tzv. festival Pohoda priniesli vysunutí mimovládni organizátori  ako “alternatívu” českých festivalov. V podstate ide o import slovenskej mentalite cudzej pakultúry a čo je horšie, aj  názorových a morálnych asociálnych trendov, ktoré vyplodil zhnitý americký underground.  

Na trenčianskom “woodstocku” tzv. Pohoda, s nesmierne divným homo-pedofilným logom (na obr.),  majú svoj “rej” všetky mimovládky, ktoré kazia slovenskú mládež, alebo ju nachytávajú na zradný dúhový efekt.   Pohodu zvykol moderovať ďaľší “agent” mimovládok Štefan Hríb, a unúval sa sem aj náš americký prezident Andrej Kiska. Niet sa čo čudovať, že na Pohode sa premávajú liberálni politici a predstavitelia LGBTI, ale čo je najhoršie, na tzv. Pohodu v poslednom čase lákali aj “liberálni duchovní”  emeritný arcibiskup Róbert Bezák či nebohý Anton Srholec.  Posledne menovaný dokonca spoluslúžil s evanjelickou “kňažkou” podivnú “ekumenickú bohoslužbu” ktorá pohoda16by sa skôr dala nazvať “diabloslužba.” Chystá sa na tohtoročnú “bohoslužbu” aj moslimský imám? 

Ešte niekoľko veľavravných aspektov – primátorom Trenčína je údajne katolík  Richard Rybníček. Píšem údajne, lebo ak by ním skutočne bol, takúto akciu na svojom území jednoducho nepovolí.  Už to by malo byť pre “slovenský woodstock” výstrahou, že v júli 2009  víchrica zvalia koncertový stan, kedy bol jeden mŕtvy a množstvo zranených.  

“Pohoďácka bohoslužba”

https://gloria.tv/video/6YFXohnHBFK7B3UqbphCuqum9

OROL TV -Albert Pike: Použijeme islam na zničenie Západu

Trenčín je – okrem toho že tu pôsobila rehoľa piaristov –  známy ako jedno z najstarších pustovníckych miest – na Trenčianskej Skalke za riekou Váh,  žili a pôsobili sv. Svorad a sv. Beňadik.  Slobodomurári vo svojej fanatickej zvyklosti  znamení a “antikresťanstva” radi zneužívajú buď kresťanské sviatky na svoje akcie alebo významné duchovné miesta na ich diabolské atakovanie.  

Začiatok  festivalu tzv. Pohoda (7. júla)  je práve dňom najväčšieho moslimského sviatku Eid al-Fitr (sviatok skončenia pôstu) a označuje koniec Ramadámu – teda pôstu (6. júna – 6. júla).  Takže na Pohode môžeme čakať akciu moslimov, oslavujúcich Eid al-Fitr. Čo naznačuje postavenie symbolického minaretu na Slovensku – azda skončenie “pôstu” moslimov v prijímaní v našej krajine? 

7dvojstlpNaše združenie Magnificat Slovakia sa pripája ku bojkotu Festivalu Pohoda, ktorý sa koná na trenčianskom letisku v dňoch 7. – 9. júla 2016, a zároveň vyzývame k ostražitosti pred podobnými aktivitami, ktoré cez tzv. “tretí sektor” platia západné veľvyslanectvá alebo priamo slobodomurárski “filantropi” akým je napríklad George Soros.  Tohtoročný  “zbližovací akt” – ako to usporiadatelia nazývajú – postavenie symbolického minaretu je do neba volajúcou provokáciou.  Už aj z toho dôvodu, že presne pred 333 rokmi, a to 11. septembra 1683 porazili európske kresťanské vojská pri Viedni  mohutnú armádu moslimov na čele s Kara Mustafom.  

Ak toto dovolíme a prehliadneme tento zámer, tak dokážeme len to, že duchovne spíme a tak  náš “milý” tretí, vraj neziskový sektor s islamistickou injekciou “minaretu” na Pohode nás dostane do krážov podobne ako mládež v roku 1969 , s “kvetinkami za uchom” a demagógiou o “láske a mieri”.  Nespime a postavme sa proti tomu. Bojkotujme tzv. Pohodu!  Môžme to urobiť pasívne (neúčasťou), alebo aktívne – protestom priamo na mieste tejto provokácie!      Anton Selecký 

Magnificat Slovakia zároveň vyhlasuje modlitbovú aktivitu mariánskych pútnikov za duchovnú a mravnú čistotu katolíckeho Slovenska. Každý sa môže pridať svojím vlastným spôsobom a duchovným vkladom (púte, adorácie a pod.), podľa svojich možností a dispozícií. Ďakujeme!

Sv. Svorad a Beňadik – orodujte za nás! 

Toto je odkaz našich predkov – nie islam!

Sv. Svorad-Andrej a Beňadik patrili k rádu benediktínov – najstaršej kresťanskej reholi v strednej Európe. Benediktínsky rád bol pracovným rádom, ktorý šíril znalosť remesiel, nových poľnohospodárskych plodín a stavebných postupov. Základné povinnosti rehole – modlitbu a fyzickú prácu  – uskutočňovali členovia rádu v kláštoroch  alebo osamotene ako pustovníci , riadiac sa heslom „ORA ET LABORA – MODLI SA A PRACUJ“.    http://stare.biskupstvo-nitra.sk/andrej-svorad-benadik

Výzva na bojkot tzv. festivalu POHODA

“Pohoda dostala peniaze na podporu islamizmu! Vietor fúka zpoza velkej mláky ! Vela mladých ľudí je amerikanofilných a ľahkomyselných…možno aj slabomyselných. Osobne som vrátil vstupenku a spolu s priateľmi Pohodu bojkotujeme a preto sa jej nezúčastníme.Osobne nemám nič proti arabom alebo Islamu . Toto je ale niečo iné a ide tu o niečo iné . Minaret má slúžiť imigračnej propagande , ktorá má na pohode vymývať Slovákom mozgy a vplývať k podpore imigrantov a ich prílevu na Slovensko . Nie je to podpora utečeneckej krízy ale podpora amerického plánu, ako zničiť a rozvrátiť Európu a Rusko ! Nenechajte sa vtiahnuť do 3. sv. vojny ! Nech usporiadatelia skrachujú a budú musieť umecov zaplatiť z vlastného ! Zdieľajte a šírte, Dobrých festivalov budú ešte desiatky a tento doporučujem vynechať !” Link  TU.

http://www.hlavnespravy.sk/slovakov-poburil-planovany-islamsky-minaret-vyhlasili-bojkot-festivalu-pohoda/793775

Výstraha? (“Pohoda” 2009)

Repríza: Nepochopenie prítomnosti pramení z osudnej neznalosti minulosti.  (Marc Bloch)

odporúč priateľom
  • gplus
  • pinterest