Aktuálne:  Záhadná vražda Jo Coxovej a jej následky,  V Smilne Slováci vyhnali Američanov, Maďarské referendum o imigrantoch

Mediálne svinstvo na prahu Brexitu * Z psychicky narušeného “politický terorista” *Masírovanie voličov davovým vydieraním * Zavraždili Coxovú kvôli ovplyvneniu referenda? 

Dňa 16. júna 2016 bola zavraždená britská labouristická politička Jo Coxová. Stalo sa tak v predvečer referenda o zotrvanie alebo odchode Veľkej Británie z Európske Únie.  Smrť poslankyne vyvoláva množstvo otázok. Z výsledku tejto tragédie je však zrejmé, kto z tejto vraždy “profituje”.  Nakoľko bola mimoriadne narušená celá kampaň za odchod Británie z EÚ, je to úplne jasné.

Nejasným je fakt, či bola vražda poslankyne Coxovej “iba” promptne zneužitá, alebo či bola vražda narafičená, aby spôsobila uvedený rozruch. Čitateľ si môže urobiť obraz sám, pripájame vyjadrenie zástupkyne šéfa politickej strany Britain First Jayde Fransenovej, ktorá bola v tomto prípade tiež mimopriadne poškodená a atakovaná. Údajný “terorista” totiž pri vražde mal nepotvrdene vykrikovať  “Britain First.”  Čas, spôsob, výkrik “Britain First” a následná mediálna masáž obyvateľov Veľkej Británie je úplne čítankovým príkladom celej rady  podobných udalostí , ktoré ovplyvnili politickú alebo aj vojenskú situáciu v novodobých dejinách.  Otázkou je – prečo sa dvaja muži bili – náhodou?  Ak na začiatku médiá priniesli správu ako náhodnú tragédiu, prečo potom zamontovali to nej politiku? Prečo je tu zrazu “domontovaný” výkrik “Britain first”, vyhlásenie muža Coxovej a vyhlásenie bitkára-psychopata na súde – “Slobodu Veľkej Británii”?   Anton Selecký 

Mediálne správy: 

Nový čas, 16. júna 2016
*****************************************************************
Zamiešala sa do bitky 
Poslankyňa britskej opozičnej Labouristickej strany Jo Coxová utrpela vo štvrtok vážne zranenia vo svojom volebnom obvode v obci Birstall neďaleko Leedsu, kde sa podľa očitého svedka zamiešala do sporu dvoch mužov.

Podľa nepotvrdených správ ide o strelné a bodné zranenia, letecká záchranná služba ju dopravila do nemocnice v Leedse.

Poslankyňa, 41-ročná matka dvoch detí, sa v birstallskej knižnici chystala stretnúť so svojimi voličmi. Podľa svedka Hithema Bena Abdallaha zasiahla do potýčky medzi dvoma mužmi, na čo padli dva výstrely. Po incidente zostala ležať krvácajúc na zemi. Jeden muž vo veku medzi 40 a 50 rokmi utrpel ľahšie zranenia. Polícia grófstva West Yorkshire v súvislosti s incidentom zatkla 52-ročného muža, informovala stanica BBC.

http://www.cas.sk/clanok/413713/britska-poslankyna-sa-zamiesala-do-hadky-muzov-utrpela-vazne-zranenia/

Nový čas 17. júna 2016

Nedovolíme rozdeliť spoločnosť!

Na spomienkovej akcii za zavraždenú, na ktorej sa zúčastnil aj premiér David Cameron, v Coxovej volebnom obvode v obci Birstall v grófstve West Yorkshire označil Corbyn útok na poslankyňu za “akt nenávisti”, ktorý predstavoval “útok na demokraciu”.

Corbyn uviedol, že požiadal o zvolanie parlamentu, aby umožnil politikom vzdať poctu labouristickej poslankyni “v mene každého v tejto krajine, kto si cení demokraciu… zbavenú takej brutality, akú zakúsila Jo“.

Na jej pamiatku nedovolíme týmto ľuďom, ktorí šíria nenávisť a jed, aby rozdelili našu spoločnosť, posilníme našu demokraciu, posilníme našu slobodu slova, citovala ho BBC.

http://www.cas.sk/clanok/414190/britsky-parlament-sa-mimoriadne-zide-uctia-si-zavrazdenu-poslankynu/

Nový čas 18. júna 2016

Obvinený (?) pred súdom:  Smrť zradcom!

Obvinený vrah britskej poslankyne Jo Coxovej, Thomas Mair sa predstavil sa menom “Smrť zradcom, slobodu Británii”. Mair (52) dal toto provokačné vyhlásenie na londýnskom westminsterskom súde, kam ho predviedli v súvislosti s prípadom zavraždenia 41-ročnej Coxovej zo štvrtka 16. júna.

Maira v noci na sobotu obvinili z vraždy, spôsobenia ťažkého ublíženia na zdraví a z trestných činov spáchaných strelnou zbraňou, pripomenula tlačová agentúra AP. Vražda Coxovej zastavila v Británii kampaň pred referendom o ďalšom členstve krajiny v Európskej únii, ktoré sa bude konať 23. júna.

Coxová bola poslankyňou za Labouristickú stranu, presadzovala lepšie zaobchádzanie so sýrskymi detskými utečencami a agitovala za zotrvanie Británie v EÚ.

http://www.cas.sk/clanok/414430/muz-obvineny-z-vrazdy-poslankyne-coxovej-na-sude-poriadne-provokoval/

Nový čas 21. júna 2016

Manžel Coxovej:  Zabili ju pre jej názory

Britskú labouristickú političku Jo Coxovú zabili pre jej silné politické názory, povedal v rozhovore pri britskú spravodajskú stanicu BBC vdovec po zosnulej Brendan Cox. Uviedol, že jeho manželku, ktorá by sa v stredu dožila 42 rokov, znepokojoval “zdrsňujúci” sa charakter referendovej debaty.>. Cox povedal, že jeho nebohá manželka, ktorá bola počas svojej parlamentnej kariéry ako aj predchádzajúcej práce pre Oxfam vášnivou aktivistkou za ľudské práva, medzinárodný rozvoj a zaoberala sa aj neutešenou situáciou utečencov, “zomrela pre svoje názory”. “Bola političkou a mala veľmi silné politické názory a som presvedčený, že ju zabili pre tieto názory,” dodal. Myslím si, že zomrela pre ne a postavila by sa za ne aj po smrti, tak, ako by to urobila počas života.”

http://www.cas.sk/clanok/415802/prehovoril-vdovec-po-politicke-coxovej-zomrela-pre-svoje-nazory/

Mediálny uzáver: Politická vražda

Mair dal toto provokačné vyhlásenie na londýnskom westminsterskom súde, kam ho predviedli v súvislosti s prípadom zavraždenia 41-ročnej Coxovej zo štvrtka 16. júna. Maira obvinili z vraždy, spôsobenia ťažkého ublíženia na zdraví a z trestných činov spáchaných strelnou zbraňou, pripomenula tlačová agentúra AP.

Vražda Coxovej zastavila v Británii kampaň pred referendom o ďalšom členstve krajiny v Európskej únii, ktoré sa bude konať 23. júna.Coxová bola poslankyňou za Labouristickú stranu, presadzovala lepšie zaobchádzanie so sýrskymi detskými utečencami a agitovala za zotrvanie Británie v EÚ.

Správa na TA3

***********************************************************************************

Britain first: Médiá klamú

Američania pri Smilne to vzdali (zatiaľ)!

Maďari odsúhlasili referendum o imigrantoch

Andrej Janco: Pokus o slovenský “majdan”

Bratislava 22. júna 2016 (HSP/Foto:TASR/AP)

bastoOpozičné strany vedené Matovičom a Sulíkom hojne podporované mimovládkami, „ľudom“ s červenými kartičkami (rovnakými, ako mali protestujúci v Prahe proti Zemanovi, dodanými podľa medializovaných tvrdení očitých svedkov anglicky hovoriacimi ľuďmi možno priamo z americkej ambasády), najmä však „slovenskými“ médiami, vyrazili proti Kaliňákovi.

Tento útok je tak masívny a jednotný, že každému súdnemu človeku musí byť jasné, že na tom nie je nič spontánne. Ani nemôže byť, domotaných a upatlaných káuz tohto typu už bolo na Slovensku na oboch stranách niekoľko desiatok, ale nikdy  neznamenali viac, ako raňajšie kruhy pod očami. Aj samotná podstata kauzy je tak úbohá, že Slováka, ktorý stratil už všetky ilúzie o „demokracii“ na Slovensku, sotva môže zaujať čo len natoľko, aby sa s ňou oboznámil. Prečo potom toľko vzruchu?

http://www.hlavnespravy.sk/andrej-janco-superkauza-alebo-dalsi-z-radu-pokusov-o-majdan/798717

 

Hop – a je tu cenzúra…

https://www.facebook.com/LuboHudoFanklub/videos/vb.374652175944528/1010757335667339/?type=2&theater

Kto sú to neomarxisti

https://www.facebook.com/LuboHudoFanklub/videos/vb.374652175944528/1010757335667339/?type=2&theater

odporúč priateľom
  • gplus
  • pinterest