Aktualizované:  Zahynul poslanec Ondrej Binder, (Kotleba-ĽSNS), Dnes poobede v BA:  Diskriminovaný kandidát do NRSR Anton Čulen usporadúva manifestáciu,  Moslim starostom Londýna, List pápežovi

Poslanec Ondrej Binder (†46) zomrel pri autonehode

Ondrejp

Ondrej Binder cestoval do Bratislavy, aby mohol vystupit s prihovorom na zhromazdeni AZN s prilezitosti 13. maja kedy je Slovensky den za volnu nedelu. Chcel  informovat Slovensko, kedy predlozi spolu s dalsimi poslancami do NRSR nas navrh zakona na ochranu nedele.   Anton Čulen

POdľa najnovšej informácie šiel dnes Ondrej Binder na  manifestáciu ďaľšieho kandidáta za stranu Kotleba ĽSNS  Anton Čulena, ktorá sa dnes koná o 17.00 na námestí SNP v Bratislave. Ondrej dokonca zabezpečil tejto akcii ozvučenie.   Kto môžete – príďte!

Milí priatelia, dostali sme smutnú správu o nehode a smrti poslanca NRSR za stranu Kotleba – ĽSNS Ondreja Bindera.  Prosím vás o modlitby za tohto môjho priateľa. Bol to vynikajúci kresťan a človek.   Nech odpočíva v pokoji…       Anton Selecký

TV TA3: Oficiálna správa

OROL TV: Čo zabilo Ondreja Bindera?

Vraj epileptický záchvat

Medzi Banskou Štiavnicou a obcou Banská Belá zomrel pri autonehode poslanec za Ľudovú stranu Naše Slovensko Ondrej Binder (†46).

Podľa prvých informácií z miesta nehody, so svojím autom narazil do zvodidiel. Za volantom podľa informácií TVNOVINY.sk dostal pravdepodobne epileptický záchvat. Zisťujeme podrobnosti.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1828009_foto-poslanec-ondrej-binder-46-zomrel-pri-autonehode

Obeť mediálnej buzerácie? “Rozpracovával” si ho najmä DENNÍK “N” – citujeme:

Tento článok je exkluzívnym obsahom pre predplatiteľov Dennika N.

https://dennikn.sk/422737/kotlebov-poslanec-roky-neplati-dodavatelom-statu-exekutor-mu-predava-dom/?ref=in

Problémy so srdcom údajne nemal

Hovorca záchranárov Boris Chmel k nehode uviedol, že šlo o 46-ročného muža, ktorého na mieste neúspešne niekoľko desiatok minút oživovali záchranári.  K nehode došlo medzi Banskou Belou a Banskou Štiavnicou okolo jedenástej dopoludnia. Poslancovi malo počas jazdy prísť za volantom zle a s autom následne narazil do zvodidiel. Mora nevedel o tom, že by mal nedávno zvolený poslanec nejaké dlhodobejšie problémy so srdcom. Binder bol pôvodným povolaním stolár a pochádzal zo Svätého Antona. Hneď po vstupe do parlamentu sa zvidteľnil exekúciami, pre ktoré mu mali krátiť aj poslanecký plat. SME nedávno upozornilo aj na jeho dva súdne spory. Plánoval sa pre ne súdiť s ministerstvom vnútra, od ktorého požadoval 40-tisíc eur ako kompenzáciu za poškodzovanie dobrého mena.

Čítajte viac: http://nasziar.sme.sk/c/20162786/v-blizkosti-banskej-stiavnice-mal-havarovat-poslanec-parlamentu.html#ixzz48XTZQ7Hu

Mimoriadna správa: Poslanec ĽSNS, na ktorého médiá viedli hon kvôli dlžobám, tragicky zomrel

Podľa tvrdení poslanca Milana Uhríka, malo prísť Binderovi v aute nevoľno, pravdepodobne dostal epileptický záchvat a následne autom narazil do zvodidiel. Kvôli elektronickému uzamknutiu auta ho museli hasiči z neho vystrihovať, aby mohli začať s oživovaním. To však bolo neúspešné.

Do povedomia sa tento poslanec dostal, keď naňho Denník N vytiahol informácie, že ako podnikateľ a stolár dlží štátu a istým dodávateľom peniaze. Malo ísť o desaťtisíce eur. Ondrej Binder sa vtedy bránil, že vyhral súd so štátom a čaká na odškodné 47 tisíc eur pre krivé obvinenie. “To nevidí nikto”, bránil sa poslanec.

“Dôležité je, že chcem splácať a snažím sa splácať”, povedal vtedy Binder denníku pluska.sk. Tvrdil, že dlhy vyplatí z odškodného, ktoré mu štát vyplatí.

Ondrej Binder chcel v parlamente bojovať práve proti úžerníckym firmám, kvôli ktorým sa aj on sám ako podnikateľ dostal do problémov: “Slováci si zatvárajú oči pred tým, koľko samovrážd sa ročne udeje kvôli genocíde obyčajných bielych ľudí, ktorých ničia úžernícke spoločnosti pôžičkami.”

Pred tým, než Binder vstúpil do ĽSNS, pôsobil aj v radoch KDH, z ktorého vystúpil k vôli tomu, že KDH podporovalo bývalého predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Vladimíra Maňku.

Jeho známi o ňom hovoria ako o veľmi veriacom a pokornom človeku, čím si získal ľudí aj počas predvolebných mítingov.

Bindera by mal podľa Uhríka v poslaneckých laviciach nahradiť 32-ročný odborný referent z Brezna Ján Mora.

http://www.hlavnespravy.sk/mimoriadna-sprava-poslanec-lsns-na-ktoreho-media-viedli-hon-kvoli-dlzobam-tragicky-zomrel/780909

 

Dňa 13. 05. 2016 v čase od 17:00 do 18:00 hod. sa bude na Námestí SNP

konať Zhromaždenia občanov – za voľnú nedeľu bez práce a tradičnú rodinu. Účasť na ňom už prisľúbilo niekoľko poslancov NRSR. 

BilboardCulen3Aliancia za nedeľu, Slovensko, o.z. (ďalej AZN) vyhlásila 13. máj za Národný deň Slovenska za voľnú nedeľu bez práce.

Príďte vyjadriť svoju podporu na prijatie zákona na ochranu nedele. Ľudia potrebujú mať aspoň jeden deň na odpočinok po celotýždennej práci, aby sa mohli venovať svojím rodinám. Práca v nedeľu je znakom chudoby a nie bohatstva. 

A. Čulen predseda AZN  (na obr.)

http://www.azn.nawebe.net/view.php?nazevclanku=pozvanka-na-zhromazdenia-obcanov-za-volnu-nedelu-bez-prace-a-tradicnu-rodinu&cisloclanku=2016040002

Dňa 13. mája si pripomenieme Slovenský deň za voľnú nedeľu bez práce a rodinu. Spoločné komuniké po stretnutí predsedu KBS a prezidenta KOZ SR

http://alianciazanedelu.sk/archiv/10452

Repríza: Anton Čulen a voľná nedeľa

Náhoda alebo zámer? Moslim starostom Londýna!

Londýn zaplavia autobusy s nápismi “Sláva Alahovi”

Londýn 10. mája 2016 (HSP/Standard/Foto:Standard)

Londýnske autobusy budú mať reklamy velebiace Alaha. Oficiálne to je súčasť podpory najväčšej britskej moslimskej charity na pomoc obetiam sýrskej občianskej vojny počas ramadánu

islamicrelief

Predstavitelia organizácie Islamic Relief dúfajú, že plagáty, ktoré nesú slová “Subhan Alah”, čo v arabčine znamená “Sláva Alahovi”, budú vykresľovať islam a medzinárodnú pomoc v pozitívnom svetle. Tieto reklamy budú umiestnené na autobusoch v Londýne, Birminghame, Manchestri, Leicesteri a Bradforde na konci tohto mesiaca.

http://www.hlavnespravy.sk/londyn-zaplavia-autobusy-s-reklamou-na-islam-a-napismi-slava-alahovi/779048

sadiq-khan-nestandard2Starostou Londýna je poprvé muslim. Rodiče právníka Khana přišli z Asie
0:29 / 1:10Nový muslimský starosta Londýna (na obr.) si při čekání na výsledky užíval počasí | (1:10) | video: Reuters

Po sečtení všech odevzdaných hlasů vedl Khan nad hlavním rivalem, jímž je konzervativec Zac Goldsmith, 44 ku 35 procentům. Londýnští voliči přitom odevzdávají lístek se dvěma jmény. Pokud v prvním kole nedosáhne žádný z kandidátů padesáti procent, přičtou se jim hlasy voličů s „propadlými“ lístky na základě druhého zvoleného kandidáta.

Zdroj:http://zpravy.idnes.cz/velka-britanie-labouriste-volby-da7-/zahranicni.aspx?c=A160506_063142_zahranicni_kha

Minulosť Sadiqa Khana neveští nič dobrého

Kardinál Kasper pripustil, že vysväcovanie žien za diakonky môže spôsobiť rozkol Cirkvi

Rím 13. mája 2016 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Alessandra Tarantino)

V rozhovore pre iný taliansky denník Corriere della Sera Kasper pripomenul, že o úlohe žien v cirkvi sa viedla diskusia aj na pôde Kongregácie pre náuku viery, keď jej predsedal emeritný pápež Benedikt XVI. Konsenzus sa nepodarilo nájsť, podotkol Kasper

Nemecký kardinál Walter Kasper sa domnieva, že signál pápeža Františka o jeho otvorenosti k možnosti vysviacky žien za diakonky môže vyvolať búrlivú debatu a hlboký rozkol v katolíckej cirkvi.

http://www.hlavnespravy.sk/kardinal-kasper-pripustil-ze-diskusia-o-diakonkach-moze-v-cirkvi-vyvolal-rozkol/780942

Voice of Family: List pápežovi Františkovi

KINO:  Krabat

odporúč priateľom
  • gplus
  • pinterest