Odporúčame: Ukážková fabulácia maistreamu: V Bratislave to “vrelo”…  Deviatnik ku svätým pred koncertom Iron Maiden v Žiline a pred tzv. “Pohodou” v Trenčíne

Začíname žiť v policajnom štáte? 

FOTO a VIDEO:  (VRAJ):  V Bratislave to vrelo pri pochodoch: Extrémisti pokorení, zasahovala aj polícia!

Stop likvidácii Európy

Stop likvidácii Európy

BRATISLAVA – Hlavné mesto Slovenska dnes zažilo stret dvoch svetov. O tretej sa totiž začali zhromaždenia, ktoré sa v prípade kolízie mohli zmeniť na katastrofu.

Spred železničnej stanice sa vydali účastníci protestného pochodu Stop likvidácii Európy, Spoločne za Slovensko proti diktátu Bruselu. Proti nim sa postavili odporcovia rasizmu a fašizmu, skupina Antifašistická mobilizácia – tá vyrazila z Námestia SNP taktiež o 15-tej hodine. 

Polícia zasahovala minimálne v jednom prípade, keď účastnik pochodu Stop likvidácii Európy hodil po okoloidúcom plechovku piva. Okrem toho polícia predviedla polícia počas konania pochodov päť osôb. 

Antifašistického zhromaždeniia sa zúčastnilo približne 2000 ľudí, čo je viac ako extrémistov, ktorých malo byť niečo okolo tisícky. To je výrazne menej ako minulý rok.

Situáciu sme sledovali ONLINE…

http://www.topky.sk/cl/10/1557027/FOTO-a-VIDEO-V-Bratislave-to-vrelo-pri-pochodoch–Extremisti-pokoreni–zasahovala-aj-policia-

Zatýkanie “podozrivej z extrémizmu”

Tým, ktorým záleží na tom, aby sa tento koncert NEKONAL, dávam do pozornosti novénu k svätým ČR a SR , keďže 5. júla koncertujú v Prahe na Eden aréne a 6. júla na letisku v Žiline. Novéna začína dnes v nedeľu 26.6.2016 / pre ČR/ a v pondelok 27.6.2016 pre /SR/, obe začínajú úctou k Matke Ustavičnej pomoci…, ktorá je v podstate Bolestnou Matkou ako sa to popisuje tu:
www.kruciata.sk/intro.php
Viac k tomuto problému tu:
IRON MAIDEN ŽILINA SLOVAKIA – STOP!
Žilinskí rehoľníci protestujú proti koncertu Iron Maiden : Satanizácia národa a prekliatie!
Teraz je čas modliť sa a nechať konať Boha!
www.kruciata.sk/intro.php
aktualne.atlas.sk/…/metalovi-bohovi…
festivaly.eu/iron-maiden-eden-praha-20161.deň -nedeľa- 26.6.2016 k Panne Márii – Ustavičnej pomoci –
www.chcemsamodlit.sk/litanie-k-matke…
odporúč priateľom
  • gplus
  • pinterest