Aktualizované:  Sergej Lavrov M. Lajčákovi,   Šťastný Krym, Kto “vymyslel” tzv. VOSR, Koho reprezentuje vlastne pán Andrej Kiska, Chrípka zvaná “chemtrails.”

Učiteľ politológie Filozofickej fakulty Prešovskej univerzity Štefan Surmánek “porušil jej predpisy a hodnoty”. Rozhodla o tom disciplinárna komisia.

 Pedagóg publikuje články a knihy s extrémistickými názormi. Na fakulte bude pôsobiť do konca augusta. Podľa dekana sľúbil, že už nebude poškodzovať meno univerzity. Informuje o tom RTVS.

Embassy RF press service <press@rusemb.sk>

Vážení priatelia, prosíme Vás aby ste venovali pozornosť tomuto materiálu.

Úvodné slovo ministra zahraničných vecí Ruska Sergeja Lavrova počas stretnutia s ministrom zahraničných vecí Slovenska Miroslavom Lajčákom, Moskva, 10. mája 2016

Vážený pán M. Lajčák,

Radi Vás vítame v Moskve na pracovnej návšteve. Vzťahy medzi našimi krajinami prechádzajú možno nie je najjednoduchším obdobím, ale máme dohovory, dosiahnuté počas návštevy slovenského Premiéra Roberta Fica v júni 2015, ktoré sú závažným lavrovvýchodiskom pre zosilňovanie úsilia na prekonanie súčasných trendov v obchodných a hospodárskych vzťahoch, kde vidieť pokles obratu tovaru. Východisko je, asi, zrejmé – je nutné vyhľadávať nové projekty a smery vynaloženia spoločných úsilí. Zdôrazňujeme osobitnú úlohuMedzivládnej komisie, ktorá môže a mala by sa tomuto venovať. Viem, že po voľbách bol u vás menovaný spolupredseda Medzivládnej komisie. Dúfame, že v blízkej budúcnosti sa komisia pustí do riešenia konkrétnych otázok.

Po určitej prestávke sa obnovili kontakty medzi ministerstvami zahraničných vecí, uskutočnili sa politické konzultácie. ĎakujemeSlovenskej republike za aktívnu a konštruktívnu úlohu v stretnutiach na úrovni námestníka ministra zahraničných vecí Ruska a politických riaditeľov MZV Vyšehradskej skupiny.

Humanitárna sféra bola vždy oblasťou, o ktorú sa aktívne zaujímajú občania našich krajín. V našej krajine je teraz rozbehnutý Program kultúrnej spolupráce do roku 2017,  vzdelávacie výmeny. Dúfam, že dnes si „zladíme hodinky“ pre všetky tieto otázky. Samozrejme, že budeme diskutovať o medzinárodných záležitostiach, situácii v Európe a našej spolupráci v OSN.

Som rád, že Vás vidím, vítajte!

Tiež by som Vám rád zablahoželal ku Dňu Víťazstva – to je náš spoločný sviatok. Vieme, ako pozorne na Slovensku vnímajú našu spoločnú históriu. Pamiatková práca je vo Vašej krajine na veľmi vysokej úrovni, takmer dokonale sa udržujú vojnové hroby, pomníky padlým hrdinom, ktorí položili život za oslobodenie Európy. Je to pre nás veľmi dôležité, najmä za súčasných okolností, keď sa ukazuje množstvo záujemcov, ktorí by radi zabudli alebo prepísali históriu Druhej svetovej vojny.

Ďakujem.

http://www.mid.ru/foreign_policy/news/-/asset_publisher/cKNonkJE02Bw/content/id/2270547

s úctou
Veľvyslanectvo Ruskej federácie
v Slovenskej republike

Málokde je dnes vidieť takéto šťastné obyvateľstvo, ako na súčasnom Kryme.  Niekto tomu hovorí “ruská expanzia”.  Po zásahoch USA, po ktorých zostávajú rozbité krajiny, vyvraždené hekatomby ľudí a zdevastované spoločnosti, sa to nazýva “šírenie demokracie.”

 A teraz si pozrime, kto vymyslel “Októbrovú socialistickú revolúciu,” pri ktorej “musela” zahynúť dynastia Romanovcov a všetci, ktorí prekážali slobodomurárskemu prevratu (titulky – kliknite na obĺžnikovú ikonku vpravo pod obrazom)

Prezident: Musíme zakročiť proti webom, ktoré šíria nenávisť voči moslimom a antisemitizmus

Bratislava 10. mája 2016 (HSP/Foto:TASR-Štefan Puškáš)

V mimoriadnom vydaní relácie O 5 minút 12 k spomienke na ukončenie 2. svetovej vojny prezident vyjadril obavy nad webstránkami, ktoré podľa neho šíria oheň nenávisti voči niektorým skupinám

„Keď niekto má fašistické symboly alebo facebookové príspevky majú jasne rasistický fašistický náznak, ako je možné, že sme nezakročili, že nekonáme?“, kládol si otázku prezident v relácii RTVS O päť minúť dvanásť a pokračoval: „ak necháme desiatky webových stránok, ak necháme stovky facebookových profilov na nás šíriť oheň nenávisti voči niektorým ľuďom, voči skupinám ľudí, voči náboženstvám, antisemitské, protimoslimské, potom máme skutočne problém“, informuje portál islamonline.sk

Na snímke Andrej Kiska

Na snímke Andrej Kiska

Prezident tiež v tejto súvislosti upozornil, že je potrebné „si pripomínať, že jednou z príčin vzniku tejto obrovskej tragédie bol nárast extrémizmu, nárast nenávisti voči skupinám ľudí, voči národom, voči národnostiam“.

http://www.hlavnespravy.sk/prezident-musime-zakrocit-proti-webom-ktore-siria/778781

Pán prezident, mali by ste si doplniť svoju (ne)informovanosť. My sa vám o to pokúsime. Za prvé:  nedávne “povinné navštevovanie” koncentračných táborov žiakmi slovenských škôl nie je slovenský výmysel, ale izraelský. Izraelský režisér dokonca natočil celý dokument o tom, kto vlastne spôsobuje  “trestné ťaženie” proti “extrémistom” – sú to samotní sionisti, ktorí potrebujú sami sebe udržiavať gloriolu prenasledovania.  Za druhé:  kto sú vlastne sionisti, to si tiež pozrite na priloženom videu Kto sú to Chazari.  Školné od vás nechceme.  Anton Selecký

Ohováranie

Kto sú to Chazari
>

A sme “doma”- bohužiaľ. 

Chemtrailsová chřipka. Už ji máte? 

Je vám zle. Máte ucpaný nos. Bolí vás tělo.Potíte se, kašlete, kýcháte a nemáte energii na to, abyste vstali z postele?

Podle Dr. Len Horowitze to není chřipka. Jeho zkušenost se neopírá o konspirační teorie ale o konspirační fakta. V posledních letech se dr. Horowitz stal nejkontroverznější medicínskou autoritou v USA. Medicínský výzkumník s univerzitním vzděláním, Horowitz, 48, tvrdí, že určité složky vlády USA se spikly s hlavními farmaceutickými společnostmi, aby nakazily velké části populace.

Mainstreamová media ukazují, že nemocniční pohotovosti jsou přecpané pacienty s bizarní infekcí horních cest dýchacích, která nevypadá jako virus. Uvádějí, že je to „tajemná“ chřipka a že vakcíny proti chřipce na ni nefungují.

Kdyby to byla skutečně virová nebo bakteriální infekce, způsobila by horečky, ale není tomu tak. Trvá to týdny, ne-li měsíce. Opuchlé ucpané dutiny, kašel, vyčerpání, nevolnost. Lidé se cítí na dně.

 Výzkumný armádní institut patologie si registroval patent na patogenní mykoplazmu, která způsobuje tuto epidemii. Zprávu o patentu najdete v knize Healing Codes for the Biblical Apocalypse.

http://www.quintus-sertorius.net/news/chemtrailsova-chripka-uz-ji-mate/

odporúč priateľom
  • gplus
  • pinterest