Prinášame: Vladimír Putin: Svet smeruje v vojne, Referendum o výstupe SR z EÚ, Program 666, Guru alebo Ježiš, KINO:  Zázraky z neba

BLÍŽI SA VÝROČIE 

100 ROKOV OD ZJAVENÍ PANNY MÁRIE VO FATIME

Rok 2017 sa blíži. 2017 – rok významných výročí:

500 rokov od reformácie,

300 rokov slobodomurárstva,

100 rokov od októbrovej revolúcie v Rusku – ale aj

100 rokov od zjavenia Fatimskej Panny Márie.

fd8a0dec5194b2c1e7511a2775717eb3Zabudnime na jubileá Luthera, slobodomurárskych lóží a Lenina, ktoré by sa mali skôr riešiť ako smútočné obrady. Sústreďme sa skôr na udalosti vo Fatime.

1917 – šesť zjavení Panny Márie vo Fatime, prvé 13. mája 1917 a posledné 13. októbra 1917.

Rok 1917 je predposledným rokom prvej svetovej vojny. Je poznačený krvavými bojmi a veľkými ofenzívami.

Rok 1917 je súčasne aj prevratným osudovým rokom: Dobrý mesiac pred prvým mariánskym zjavením vo Fatime, 6. apríla, vyhlásili USA Nemeckej ríši vojnu a tak vstúpili do prvej svetovej vojny. A 8. apríla prepašovalo nemecké armádne vedenie Lenina z Zürichu do Ruska. Presne mesiac po poslednom mariánskom zjavení vo Fatime začína Lenin ruskú revolúciu, ktorá svet natrvalo zmení.

Dve uvedené udalosti, vstúpenie USA do vojny a ruská revolúcia budú pre vojnu rozhodujúce a v r. 1918 povedú ku koncu prvej svetovej vojny.

  1. máj 1917, deň prvého zjavenia Panny Márie vo Fatime, je poznačený pozoruhodnými udalosťami v Moskve, Ríme a vo Fatime samotnej, ako informoval páter Georg Scharf OMI v knihe „Fatima aktuálne“:

„13. máj 1917, Moskva: Deň prvého zhanobenia kostola v predvoji revolúcie!máj 1917, Rím: Eugenio Pacelli, neskorší pápež Pius XII. je na poludnie vysvätený za biskupa, aby potom ako nuncius v náročnej misii bol poslaný do Nemecka ako „posol pokoja“.máj 1917, Fatima: Farár Manuel Marques Ferreira káže na slávnostnej svätej omši o novej encyklike Benedikta XV. Pápež v nej vyzýva svet k modlitbovej krížovej výprave za pokoj na príhovor Božej Matky.  

 1917 – 2017: Mariánske zjavenia vo Fatime majú od počiatku priam politickú výbušnú silu. V treťom zjavení 13. júla 1917 Božia Matka hovorí o konci vojny, o inej horšej vojne, o Rusku. A túto politickú výbušnú silu má Fatima dodnes, ako to páter Scharf spracoval:

Fatima je a zostáva spočiatku len pútnickým miestom Portugalska. Až neskôr, najmä počas druhej svetovej vojny, a ešte viac po nej, sa zjavenia dostávajú na javisko dejín.

Druhá svetová vojna mnohými ľuďmi otriasla a tak boli ochotní prijímať posolstvo z Fatimy. Občas sa zdalo, akoby ho chcel vypočuť celý svet. No táto ochota pomaly, postupne mizla.

S atentátom na pápeža Jána Pavla II. sa Fatima znova viac dostala do povedomia, krátky čas sa o nej hovorilo. Atentát bol spáchaný, ako vieme, na výročie Fatimy 13. mája 1981 presne v hodinu, v ktorej sa Božia Matka zjavila. Čoskoro však opäť nastalo okolo Fatimy ticho.

V noci na 19. augusta 1991, na výročie štvrtého tamojšieho mariánskeho          zjavenia, sa v Rusku začal puč stalinistov. V predvečer sviatku Panny Márie Kráľovnej 22. augusta dostáva svetová verejnosť oslobodzujúcu správu o potlačení puču. Jeľcinovi sa to podarilo s pomocou vysielača, ktorý mu mohla dať k dispozícii nemecká nadácia „Ostpriesterhilfe“ (Pomoc východným kňazom) vďaka nádhernému Božiemu zásahu.  

Z vďačnosti dal Jeľcin potom 13. októbra vysielať reláciu o Fatime na 150 televíznych a 350 rozhlasových staniciach. Dostalo sa jej takej odozvy, že 7. novembra – práve na výročie októbrovej revolúcie – reláciu znova odvysielali. Nemecká tlač, aj tá cirkevná, o tom však pomlčala. Napriek mlčaniu zostáva Fatima stále aktuálna.

A čo možno v r. 2017 očakávať? To prirodzene nevieme. A vyjadrovať sa o tom, by jasne prekračovalo historický pohľad. Nech sa však v r. 2017 prihodí čokoľvek, chceme tu písomne zachytiť len tri závery: 

–      Historický pohľad na mariánske zjavenia vo Fatime nás odvádza od skráteného pozitivistického náhľadu na dejiny a privádza k hlbokému zamysleniu sa nad históriou.

–      Mali by sme skúsiť rozpoznávať znamenia doby a viac dôverovať Božej prozreteľnosti. Cirkev nemožno zničiť zvonka a ani zvnútra! Môže sa stať, že bude ako Jób strašne trpieť, ale na konci stojí plnosť života.

–      Fatimské posolstvo je v najvyššej miere aktuálne.  Boh sa v novšej histórii sotva niekedy tak zreteľne vyjadril, ako sa to stalo vo Fatime. Pomyslime iba na slnečný zázrak. Nemali by sme Fatimu naďalej tak trestuhodne zanedbávať, ako doteraz.  

Putin to nevydržel a varoval novináře před válkou

11.7.2016 Komentáře Témata: Rusko-americký konflikt 297 slov

„Nevím, jak vám to, lidi, už říct, aby vám to došlo“ „Jak to, že nechápete, že svět je tlačen nevratným směrem?“

Vladimír Putin si konečně sundal rukavičky.

RUSSIA-G20-175579zz78JPGRuský prezident se setkal se zahraničními novináři po skončení Mezinárodního ekonomického fóra v Petrohradu 17. června, kdy nenechal nikoho na pochybách, že svět se vydal cestou, která by mohla vést k jaderné válce.

Putin vyčetl novinářům jejich lživé „báchorky“, které slepě papouškují, a desinformace, které jim poskytují Spojené státy o protiraketových systémech, které jsou budovány ve východní Evropě. Poukázal na to, že po uzavření jaderné dohody s Íránem bylo tvrzení, že systém má chránit proti íránským raketám, odhaleno jako lež.

Novináři byli informováni, že během několika let Rusko předpovídá, že USA budou schopny zvýšit dosah systému na 1000 km. V tu chvíli bude ohrožen ruský jaderný potenciál, a tím i rovnováha mezi USA a Ruskem.

Putin zcela ztratil s novináři trpělivost a vynadal jim kvůli tomu, že jsou líní a pomáhají urychlit jadernou konfrontaci tím, že opakují americkou propagandu. Vlastně prosil západní média, kvůli světu, aby změnila svoji linii:

Víme rok po roce, co se stane, a oni vědí, že to víme. Pouze vám vypráví báchorky, a vy je baštíte, a šíříte je mezi občany svých zemí. Vy necítíte blížící se nebezpečí – a to mne znepokojuje. Jak je možné, že nechápete, že svět je tlačen nevratným směrem? Zatímco předstírají, že se nic neděje. Nevím, jak vám to už říct, aby vám to došlo.

Má vůbec někdo v té smradlavé hromadě, kterou oficiální média jsou, svědomí? Mají vůbec dostatek inteligence, aby jim došlo, co Putin říká – že pomáhají tlačit planetu do třetí světové války?

Putin LOSES IT, Warns Journalists of War vyšel 7. července 2016 na ICH.

Správy – 15. júla 2016

pervij.-300x225O bratislavskej

demonštrácii

proti NATO

 

http://www.hlavnespravy.sk/protestne-zhromazdenie-vyslalo-signal-rodi-sa-novy-svetovy-poriadok-a-vy-v-nom-nebudete/806526

Referendum o výstupe SR z EÚ a NATO

Na Slovensku sa pritvrdzuje: Prvé vypočúvania kvôli komentárom na sociálnych sieťach sú tu

thumbnail

Rado Mojžiš: Dámy a páni. Pozor čo píšete na sociálne siete, aby ste náhodou nedopadli ako ja. Jeden komentár z Vás urobí kriminálnika, ktorého vyšetrujú ako keby ste niekoho zabili. Bohužiaľ, nejedná sa o žiaden hoax, ale realitu 21.storočia !!!

Zo správ od Rada Mojžiša:

Zdravím. Posielam Vám zápisnicu z vypočúvania policajným vyšetrovateľom. Oficiálne by u mňa nemala ani existovať, no nakoľko zapisovateľka urobila chybu pri ukladaní a uložila ju do môjho počítača, takže si môžte prečítať a informovať verejnosť, že naša polícia platená z daní občanov sa zaoberá sledovaním sociálnych sietí. Odstránil som z nej len osobné údaje a to ulicu, číslo OP a telefón, inak je všetko tak ako bola spísaná. Neviem o čo im ide, predo mnou boli ešte výpovede troch ľudí, mená bohužiaľ neviem, mal ich vyšetrovateľ na USB kľúči.

…pôvodne chcel ísť vyšetrovateľ so mnou na ORPZ do Lovinobane, tak mu hovorím nech chvíľu počká, že zoberiem si doklady a prezlečiem sa. Na to povedal, že teda spíše sa u mňa doma. Spísali sme ju doma v altánku a išiel ju vytlačiť následne na obecný úrad. Nakoľko mne doma v tlačiarni došla čierna farba

ďalej dodáva:…celé mi to príde dosť podivné, že sa vyšetrujú komentáre na sociálnych sieťach. Človek teraz aby začal mať obavy o svoje súkromie.

http://panobcan.sk/na-slovensku-sa-pritvrdzuje-prve-vypocuvania-kvoli-komentarom-na-socialnych-sietach-su-tu/

Už to začalo, a bude hůř! 

http://pravyprostor.cz/uz-to-zacalo-a-bude-hur/

ada takzvaných „vítačů“ muslimských a dalších k naší společnosti nepřátel­ských zahraničních jednotek argumentuje proti odporu většiny občanů České republiky mimo jiné tím, že veřejnost už proti jejich přítomnosti protestuje, i když tady ještě nej­sou. Ale oni už tu jsou. A jak se k nám chovají? Jak jinak? Nepřátelsky!!!

Můj kamarád z malého středočeského města u příležitosti rodinné oslavy včera s manželkou a dvěma dětmi navštívil Prahu a zažil něco, co ani v nejhorším snu nečekal. Uvá­dím zde drobně stylisticky upravenou část jeho dopisu, kterým ještě v rozčilení o události informoval praž­skou primátorku – paní Krnáčovou

  arabsti-pratele-ze-staromestskeho-namesti_900x„Při prohlídce Staroměstského náměstí jsme byli obtěžováni chlapci arabského vzhledu, kteří nám vnucovali pronájem vozítka Segway (na obr.) . Když za­čali nebezpečně najíždět na kočárek mého ročního syna, tak jsem se proti tomu ohradil. Během chvilky jich kolem nás kroužilo alespoň deset. Pa­dly výhružky typu: „Ty zasranej Čechu zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!“

src=” color=”#18a5ed”>2Fuploads%2F2016%2F07%2F534153_article_photo_nasi-arabsti-pratele-ze-staromestskeho

namesti_900x.jpg&sznId=1ef73cd9-176e-478c-826c-5629ba97c60a” alt=”534153_article_photo_nasi-arabsti-pratele-ze

staromestskeho-namesti_900x” width=”500″ height=”309″ />    Moje desetiletá dcera se bála

a rozplakala se. Ten muž na fotografii, který mne „zdraví“ zdviženým prstem, mi dokonce třikrát

plivl do obličeje. To už jsem se neudržel a došlo ke strkanici. Ale to už na místo incidentu dorazila

hlídka městské a státní policie. Policisté postupovali profesionálně, ale stě­žovali si na to, že nemají

potřebné pravomoci a že jsou těm klukům pro smích. Ale měli zájem tu věc řešit. Všichni účastnici

byli legitimováni a část incidentu je zachycena na městských ka­merách. Bohužel začátek, kdy jsme

byli napadáni, však zaznamenán není.

Odnášíme si z Prahy těžký šrám na duši a já malý i na těle nemluvě o pli­vancích v očích a ve vlasech.

Chlapci na mne ještě při odchodu pokřikovali nějaké výhružky. Navíc, že prý na mne podají trestní

oznámení, ale nevím za co. Já jen jsem chránil svou rodinu.

Když jsme s policisty diskutovali o tom, jaké to bude s Prahou dál, tak jsme se společně shodli na tom,

že už to bude jen stále horší.

Program 666

Guru alebo Ježiš

KINO: Zázraky z Neba

odporúč priateľom
  • gplus
  • pinterest